Günümüzde, her işletme, rekabetçi kalabilmek için veriden değer yaratmak zorunda. Bu kurumların yöneticilerinin %78’i ise veriyi etkili bir şekilde kullanma konusunda zorluklarla karşılaşıyor. Talend, veri entegrasyonunu ve veri kalitesini tek bir platformda birleştirir. İnsanları, veriyi ve makine öğrenme teknolojisini bir araya getirerek verinize kolayca erişim sağlayabilir, izleyebilir ve üzerinde düzeltmeler yapabilirsiniz.

Talend’in Veri Güvenilirlik Skoru Herhangi bir veri kümesinin güvenilirliğine hızlı bir bakış sağlar, böylece sağlıklı veriyi işinizin merkezine koyabilir, daha hızlı hareket edebilir ve daha iyi kararlar alabilirsiniz. Talend Data Fabric, veriyi gerçek zamanlı olarak temizler ve gizler. Makine öğrenme, veri kalitesi sorunlarını ele almak için veri sistemleriniz üzerinden veri akarken önerilerde bulunur. Kullanıcılar için kolaylık sağlayan bu self-servis arayüzü, iş kullanıcıları kadar teknik kullanıcılar için de sezgiseldir.

Kimse bir güvenlik ihlali yaşamayı istemez. Talend, kişisel kimlik bilgilerini, izinsiz kişilere açıklamadan güvendiğiniz kullanıcılarla, seçici bir şekilde paylaşmanıza olanak tanır ve regülasyonlara uyumluluğu yerleşik maskeleme ile sağlar.

Veri kalitenizi birlikte nasıl arttırabileceğimizi konuşmak ister misiniz? Bizimle bir toplantı ayarlayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

preloader image